Vesline Smart Walldecor Blockout SA 320 E – do dekoracji ścian i nie tylko

Vesline Smart Walldecor Blockout SA 320 E to samoprzylepna tkanina dekoracyjna wykonana w 100% z poliestru. Zawiera jasno-szary, łatwo usuwalny klej, co ułatwia jej demontaż bez pozostawiania śladów na powierzchni. Dzięki delikatnej teksturze i wysokiej zdolności blokowania światła, tkanina ta znakomicie podkreśla kontrast i głębię grafik. Jest również prosta w montażu i zdejmowaniu.

Idealnie nadaje się do zastosowania w dekoracji wnętrz, w tym na ściany, jako tapeta czy murale, a także do ozdabiania mebli. Może być także używana w celach targowych i reklamowych, w tym na ekspozytorach, a także jako naklejki na różnorodne powierzchnie.

Główne cechy produktu to:

  • wykonanie z 100% poliestru,
  • samoprzylepność i gruba faktura tkaniny,
  • prosta aplikacja,
  • wysoka zdolność krycia.

Tkanina Vesline Smart Walldecor Blockout SA 320 E to nie jedyny tego typu produkt jaki znajdziemy w ofercie mediadodruku.pl.

Vesline Sparkly Walldecor Fabric 240 E

Tkanina dekoracyjna Vesline Sparkly Walldecor Fabric 240 E, wykonana w całości z poliestru, wyróżnia się brakiem kleju w swojej kompozycji. Jej unikalny charakter podkreśla wykończenie z widoczną strukturą oraz dodatkiem perłowego brokatu, co nadaje jej wyjątkowy wygląd. Materiał ten charakteryzuje się brakiem rozciągliwości, co ułatwia jego aplikację. Tekstura tkaniny znacząco wzbogaca wydruki, nadając im głębię i kontrast.

Ten materiał jest szczególnie polecany do tworzenia drukowanych dekoracji ściennych, wiszących reklam, tapet, murali oraz w dekoracji mebli. Jego perłowe wykończenie sprawia, że dekoracje zyskują niesamowity efekt wizualny.

Folia GF 229HTR WallMark Canvas

Folia GF 229HTR WallMark Canvas to folia polimerowa wysokiej jakości przeznaczona do druku, charakteryzująca się antypoślizgowym wzorem imitującym płótno. Wyposażona w klej typu „HighTack Removable”, zapewnia ona silną przyczepność, a jednocześnie umożliwia łatwe usunięcie bez pozostawiania śladów do roku po aplikacji. Folia ta jest prosta w użyciu, a jej udoskonalona formuła umożliwia drukowanie od brzegu do brzegu oraz aplikację bez widocznych szwów. Posiada certyfikaty świadczące o odporności na poślizg – R10, R10B oraz o niepalności – B1.

Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia dekoracji ściennej, druku oznaczeń, tapet i naklejek w miejscach narażonych na wilgoć, a także tam, gdzie użytkownicy często chodzą boso, zgodnie z certyfikatem R10B.

Folia ta jest kompatybilna z różnymi technologiami druku, w tym ekosolwentowym, solwentowym, żywicznym oraz UV.